KONST / Litografier / Färglitografi 11522586
nr 1152 2586
Noe Canjura
(1922-1970)
Färglitografi, Noe Canjura (1922-1970), signerad och numrerad 116/125, motivet: 56x44
Noe Canjura, bildkonstnär född 1922, död 1970.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:21:06
5/12 12:55:42
100 kr
5/12 13:47:03